Naše služby

Rekonstrukce domů

Hledáte spolehlivého partnera pro rekonstrukci domů? Oslovte nás a sdělte nám svou představu. Vaši rekonstrukci vám zajistíme kompletně od konzultace po předání po předání díla na klíč.

Rekonstrukce okálových staveb

Rekonstrukce okálových staveb je velice specializovanou činností. V tomto oboru vám nabízíme své odborné znalosti, poradenství i návrh vhodných ověřených postupů pro zdárnou rekonstrukci. Pro zajištění nejkvalitnějších služeb spolupracujeme při rekonstrukci s původním výrobcem staveb. 

Renovace interiérů

Z důvodů poptávky od klientů provádíme i renovace interiérů. Jsme schopni vám provést renovaci dílčích prací i celkové renovaci celého nteriéru bytu či domu.


Řadu let spoupracujeme s již s osvědčenými subdodavateli v materiálu i služeb jako  ( vodo-topo , obkladači , kovovýroba , umělecký kovář, podlaháři , …..Běžně klientům provádíme zateplovací práce (zelená úsporám), práce zednické , sádrokartonářské , malířské , lakýrnické , pokládku  zámkové dlažby i stavbu plotů

Rekonstrukce domů

Rekonstrukce domů

Více informací
Renovace interieru

Renovace interieru

Více informací
Ostatní práce

Ostatní práce​​​

Více informací
Horolezecké práce

Horolezecké práce

Více informací

Specializace na výškové práce pomocí lanové techniky

(těžko dostupná místa...)


Výškové práce pomocí lanové technikyVšechny výškové práce jsou posuzovány individuálně a návrh pracovního postupu je dán předcházejícím odborným vyhodnocením všech aspektů. V případě potřeby jsou ke konzultaci přizváni experti na danou problematiku.

  • Rádi Vám vyhotovíme kalkulaci na míru zdarma.
  • Kam se nedostane lešení či jiná technika, tam se dostaneme my!

Hledáte odborníky na práce ve výškách? Stojí před Vámi úkol, na který si sami netroufnete? Výškové práce zahrnují všechny stavební, montážní i lakýrnické činnosti.  Podstatou je jejich provádění ve výškách, na nedostupných místech a to horolezeckou technikou. Ve výškách jsme jako doma.